Nawet najnowocześniejszy, regularnie konserwowany i niezawodny samochód może znaleźć się w sytuacji awaryjnej na drodze i możesz potrzebować pomocy drogowej i holowanie 24h Warszawa. Wystarczy wpisać do kontaktów nasz numer telefonu, zadzwonić a my szybko przyjdziemy z pomocą! Służymy wsparciem przez całą dobę, każdego dnia i o dowolnej porze. Przez lata odholowaliśmy i udzieliliśmy pomocy setkom kierowców.

Nasze usługi szybka pomoc drogowa i holowanie 24h w Warszawie

Mobilna naprawa auta z wyjazdem w dowolne miejsce przez całą dobę bez dni wolnych i przerw! Jeśli masz problemy z samochodem lub innym środkiem transportu, zadzwoń do nas!

Pomoc drogowa z holowaniem 24h w Warszawie to:

 • Laweta – transport samochodów osobowych, jeepów, minibusów, małych ciężarówek, vanów, kamperów, samochodów sportowych, zabytkowych.
 • Transport motocykli – również transport skuterów, quadów wraz z ich mocowaniem na platformie lawety.
 • Holowanie 24h w Warszawie – ładowarki, walce, traktory, koparki itp.
 • Rozruch silnika – uruchomimy silnik Twojego samochodu z zewnętrznego źródła 12/24V.
 • Wymiana opon samochodowych – pomożemy zamontować koło zapasowe na miejscu lub naprawimy oponę w miarę możliwości.
 • Wyciąganie samochodu z rowu, zaspy śnieżnej, błota i postawienie na kołach.
 • Pomoc w wyborze warsztatu samochodowego do naprawy auta lub parkingu.

Po załadowaniu samochodu na lawetę możesz zająć miejsce w jej kabinie. Podczas transportu nie wolno przebywać w przewożonym samochodzie, ponieważ nie jest to przewidziane w przepisach ruchu drogowego. Zapowiadany koszt usług obejmuje pełną listę prac, a mianowicie przyjazd lawety, załadunek, transport do miejsca przeznaczenia i rozładunek.

Inne usługi pomocy drogowej – holowanie 24h w Warszawie

 • Uruchamianie baterii z zewnętrznego źródła. Jeśli akumulator jest rozładowany i nie możesz uruchomić silnika, najbardziej oczywistym rozwiązaniem jest rozruch awaryjny. Zamiast czekać na pomoc znajomych lub rodziny, po prostu zadzwoń do naszej pomocy drogowej w Warszawie. Oferujemy usługę rozruchu akumulatora zarówno na drodze, jak i poza nią, dzięki czemu możesz jak najszybciej wrócić za kierownicę.
 • Awaryjne otwieranie samochodu. Jeśli potrzebujesz szybko otworzyć samochód, a kluczyki zostały w środku, zadzwoń do naszej firmy wykonującej holowanie 24h w Warszawie. Wyślemy do Ciebie specjalistę, który w nagłym wypadku otworzy Twój samochód. Nasi profesjonaliści są dobrze zorientowani w różnych pojazdach i dołożą wszelkich starań, aby bezpiecznie odblokować Twój pojazd bez uszkadzania zamka lub lakieru.
 • Dostawa paliwa. Chociaż taka sytuacja jest rzadka, zatrzymanie samochodu z powodu braku paliwa może być poważnym problemem. Dzieje się tak często, gdy źle oszacowałeś ilość paliwa potrzebnego na daną podróż. Jeśli utkniesz, nasza pomoc drogowa jest zawsze gotowa do pomocy. Dowieziemy paliwo do Twojego samochodu, bez względu na to, gdzie jest zaparkowane: na drodze, na poboczu, w pobliżu Twojego domu czy hotelu. Nasz profesjonalny zespół odbiera telefony alarmowe 24/7.

Korzyści z usług holowania 24h w Warszawie

Wezwanie lawety jest najwłaściwszym rozwiązaniem w razie wypadku, nagłej awarii pojazdu, a także w wielu innych przypadkach. Załóżmy, że musisz odebrać samochód z salonu samochodowego i przetransportować go do garażu. Zwracając się do nas o pomoc, masz pewność, że laweta szybko dojedzie. Zamawiając pojazd specjalny w przedsprzedaży, nie będziesz się denerwować, że nie jest on dostępny w umówionym miejscu. Telefony odbieramy przez całą dobę.

Usługi świadczone w zakresie holowania 24 w Warszawie są bardzo zróżnicowane. Na przestrzeni lat poprawiliśmy jakość obsługi klientów, z czego obecnie jesteśmy dumni:

 • Nasza flota składa się z różnych typów pojazdów specjalistycznych, dzięki czemu usługi transportowe mogą być świadczone właścicielom nie tylko samochodów osobowych, ale także różnego rodzaju sprzętu specjalnego.
 • Świadczymy usługi przez całą dobę. Oznacza to, że w żadnej nieprzewidzianej sytuacji nie zostaniesz sam na drodze. W każdej chwili możesz zadzwonić pod numer naszej pomocy drogowej w Warszawie, podać adres lub szczegółowo opisać lokalizację swojego postoju.

Po skontaktowaniu się z dyspozytorem, który jest na linii 24h/7, podaj mu następujące dane:

 • Marka i model pojazdu – informacja ta jest nam potrzebna, abyśmy mogli zdecydować, jaki typ lawety jest potrzebny do wykonania usługi.
 • Szczegóły dotyczące sytuacji na drodze – czy to awaria, zgubienie kluczyków, zablokowane koła, czy wypadek samochodowy.
Holowanie 24h Warszawa
Holowanie 24h Warszawa

Proces przetwarzania danych trwa zwykle kilka minut, po czym dyspozytor kontaktuje się z kierowcą odpowiedniej lawety i wysyła go pod wskazany adres. Przy pomocy nowoczesnej technologii operator szybko i dokładnie określa, gdzie znajduje się klient, wybiera najkrótszą i najbezpieczniejszą drogę ruchu. Pamiętaj, że koszt usług zależy od wielu czynników: przebytej odległości, kosztów czasu, pilności itp. Niezależnie od pogody i pory roku nasi specjaliści są gotowi zapewnić szeroki wachlarz usług w przypadku awarii Twojego samochodu. Zadzwoń pod nasz numer telefonu i przekonaj się o wysokiej jakości i profesjonalizmie naszych usług. Otrzymujesz od nas: gwarancję wykonanej pracy, gwarancję szacunku dla klienta i stworzenia jak najbardziej dogodnych warunków!