Kontenery morskie: wśród wielu różnych jednostek mobilnych kontenery morskie zajmują odrębny segment rynku. Często interesują się nimi armatorzy oraz osoby zajmujące się handlem morskim i eksportem towarów. Firma zajmująca się sprzedażą i leasingiem oferuje różnego rodzaju kontenery morskie o różnym przeznaczeniu: profesjonalne, klasyczne, ekonomiczne. Klienci, którzy chcą znaleźć niedrogie kontenery transportowe, zdecydowanie powinni zajrzeć na jej stronę internetową i zapoznać się z asortymentem.

Rodzaje kontenerów transportowych

 1. Ze zdejmowanym dachem lub ścianami.
 2. Kontener chłodniczy zdolny do utrzymania żądanej temperatury (od -40°C do +30°C).
 3. Kontenery różnej wielkości, do 33 europalet.
 4. Podwyższony kontener transportowy pełni rolę wysokiego magazynu.
 5. Rozsuwany kontener do transportu i przechowywania ładunków.
 6. Kontenery morskie do przewozu nietypowych ładunków ponadgabarytowych.
 7. Izolowane pojemniki do pomieszczeń magazynowych chroniące materiały przed niskimi temperaturami i wilgocią w chłodne dni.
 8. Kontenery transportowe do warsztatów mobilnych z instalacjami elektrycznymi, oświetleniem, półkami i stołami warsztatowymi. Każdy klient może wymyślić własny projekt i kontener będzie do niego pasował.
 9. Kontener morski z podwójnymi drzwiami do przechowywania lub transportu ładunku.
 10. Kontenery morskie do przechowywania lub transportu w ekstremalnych warunkach z dodatkowymi hakami przystosowanymi do rozładunku na platformach wiertniczych.
 11. Mini pojemnik do przechowywania.
 12. Kontener transportowy z jednym długim otworem bocznym.

Tak szeroka oferta pozwala wybrać najlepszy rodzaj kontenera morskiego, który jest łatwy w obsłudze i szybko się zwraca przy dobrej obsłudze. Wszystkie elementy wykonane są z trwałych materiałów, które wytrzymują nieprzewidziane warunki atmosferyczne oraz obciążenia mechaniczne. Są to kontenery morskie na sprzedaż i wynajem.

Dlaczego warto kupić kontener transportowy?

Niektóre moduły są przydatne nie tylko zgodnie z ich przeznaczeniem, ale ich wygoda i niezaprzeczalna zaleta. Funkcjonalność kontenera transportowego może się różnić w zależności od potrzeb, najczęściej:

 • do przewozu ładunków,
 • pomieszczenie do przechowywania zapasów lub materiałów,
 • tymczasowe pomieszczenie mieszkalne.

Kontenery transportowe najlepiej kupować od zaufanego dostawcy, który sprawdził się na rynku budownictwa modułowego. Takie firmy świadczą szeroki zakres usług związanych z kontenerami i zdobyły zaufanie wielu klientów. W sprawie naprawy, dzierżawy, zakupu lub transportu kontenerów transportowych należy skontaktować się z naszą firmą, a eksperci pomogą jak najszybciej rozwiązać problem.

Jaki jest cel wynajmu kontenera transportowego?

Nie każdego początkującego przedsiębiorcę stać na zakup stałego magazynu lub wynajęcie dużej powierzchni magazynowej. Ponadto w niektórych przypadkach decydującą rolę odgrywa mobilność magazynów, szatni, budynków modułowych. Aby pozbyć się dużej inwestycji kapitałowej w fazie start-upu, warto skorzystać z usługi wynajmu.

Dzięki wynajęciu kontenera transportowego możesz:

   • Rozpocznij swój biznes handlowy szybko.
   • Rozwiąż problem rozmieszczenia sprzętu, towarów i personelu.
   • Zaoszczędź dużo działalności operacyjnej.

Kontener jest wykonany z niezawodnej, wysokiej jakości i mocnej konstrukcji metalowej, która nie straciła swoich właściwości technicznych. Do ich instalacji wymagane jest minimalne przygotowanie terenu i nie ma potrzeby wylewania fundamentów. W razie potrzeby kontenery mogą być zasilane energią elektryczną, wodno-kanalizacyjną, mogą być wyposażone w łazienki oraz mogą być wyposażone w oświetlenie.

Firmy wynajmujące kontenery morskie oferują:

   • Kompaktowe Kontenery Transportowe – wykorzystywane przez osoby prywatne jako magazyny oraz przez firmy budowlane do przechowywania narzędzi. Wykorzystywane są również w działalności komercyjnej.
   • Duże kontenery, które mogą pełnić funkcję przestronnych szatni, tymczasowych miejsc dla ludzi oraz dużych magazynów.
   • Kontener 20-stopowy może służyć jako magazyn, mały punkt sprzedaży kontenerów.
   • Kontener 40-stopowy jest jednym z największych. Służą nawet do budowania na nich budynków modułowych, które można przekształcić w biura, pomieszczenia mieszkalne, duże magazyny.

Od czego zależy cena kontenera morskiego?

Ceny kontenerów morskich zależą od rozmiaru, materiału i funkcjonalności. Im większy i mocniejszy, tym droższy. Ponadto specjalne pojemniki o właściwościach termicznych są droższe niż pojemniki konwencjonalne. Jeśli firma chce zaoszczędzić pieniądze, może decydować o okresie wynajmu kontenera, który jest wygodny dla początkujących lub tymczasowych potrzeb.

Sprzedaj lub wynajmij używane kontenery transportowe

Kontenery morskie
Kontenery morskie

Szatnia to mobilna konstrukcja służąca do tymczasowego zakwaterowania pracowników na placu budowy oraz przechowywania sprzętu, narzędzi i różnych materiałów. Są to konstrukcje wszechstronne, łatwe w transporcie i montażu. Ten metalowy kontener transportowy może być owinięty drewnem lub tekturą falistą i może być izolowany wełną mineralną lub pianką. Są to konstrukcje mobilne, praktyczne i funkcjonalne.

Zamawiając kontener wysyłkowy warto zwrócić uwagę na następujące cechy produktu:

     • Parametry ramy metalowej.
     • Właściwości okładziny zewnętrznej.
     • Grubość izolacji.
     • Funkcje dekoracji wnętrz.
     • Właściwości drzwi i okien (dostępność, materiał, sposób otwierania itp.).

Kontenery transportowe używane jako szatnie są tymczasowe i muszą zostać zakupione lub wydzierżawione. Po zakończeniu budowy lub zużyciu materiałów można je zwrócić.