TOP 5 Frezarek do paznokci – frezarka do paznokci jest urządzeniem służącym do pielęgnacji dłoni i stóp. Dzięki niemu łatwo wymodelujesz płytkę paznokcia, usuniesz skórki. Frezarka jest niezbędna do wykonania manicure lub pedicure. Urządzeń tego typu używa się głównie w salonach kosmetycznych, ale też i coraz częściej w domu. Chcesz kupić urządzenie tego typu, a nie wiesz, które wybrać? Poniżej zamieszczamy ranking frezarek, który pomoże dokonać ci satysfakcjonującego wyboru.

Neonail 65W

Zaleta tego urządzenia jest spora moc oraz pedał służący do regulacji obrotów. Frezarka https://kerpro.pl/kategoria-produktu/frezarki/ jest niewielkich gabarytów. Posiada ergonomiczną rączkę, która ułatwia jej trzymanie podczas wykonywania zbiegu. Jest idealna dla początkujących pań w tym zakresie. Regulacja obrotów poprzez pedał jest dynamiczna. Możemy ją regulować bez konieczności zatrzymywania urządzenia. Dodatkowo prędkość obrotową można dostosowywać przy pomocy pokrętła. Jest to rozwiązanie dobre dla Pań nielubiących posługiwać się pedałem. Zaletą urządzenia jest to, że doskonale działa na naturalnych, jak i sztucznych paznokciach. Głowica jej została wykonana w taki sposób, żeby szybko i łatwo dokonać zmiany frezu. W zestawie znajdują się trzy frezy, nakładka ścierna oraz nośnik mandrel umożliwiający likwidację zrogowaciałego naskórka, oraz nakładanie masy akrylowej i żelowej. Frezarka posiada moc 65W oraz prędkość 35 tysiąca obrotów na minutę. Dzięki temu płytkę paznokcie przygotujesz znacznie szybciej niż przy tradycyjnym pilniku. Cena urządzenia to około 445 złotych.

Semilac Beauty Salon Diament 48W

Jest to urządzenie dedykowane do używania w domu. W zestawie z nim znajduje się spory wybór nakładek i końcówek, dających możliwość pełnej pielęgnacji Twoich paznokci. Jej zaletą jest wygoda użytkowania i cicha praca. Urządzenie posiada moc 48W. Sprawdza się do usuwania skórek, przygotowania płytki paznokcia i zdjęcia manicure. Napędzane jest przez bezszczotkowy silnik, dzięki takiej jego budowie zmniejszony został hałas podczas użytkowania. Frezarka posiada panel dotykowy, dzięki któremu łatwo zmienisz kierunek obrotów. Regulacja prędkości obrotowej wykonywana jest za pomącą pedału lub pokrętła. Do frezarki załączono sześć nakładek różnej gradacji oraz sześć końcówek. Dzięki temu zestawowi łatwo nadasz paznokciom kształt i wypolerujesz je. Łatwo również usuniesz obumarły naskórek. Urządzenie posiada głowicę, która ułatwia szybką wymianę końcówek. Koszt urządzenia to około 520 złotych.

Sprawdź także:

Sunone JD108-H

Jest to urządzenie przydatne przy manicure i pedicure. Jego moc to 65W. Frezarka wyróżnia się prostota obsługi. Jej profesjonalnym urządzeniem, które przyda się w salonie kosmetycznym jak i w domowym zaciszu. Jej niewątpliwą zaletą jest płynna regulacja obrotów. Można jej dokonać poprzez pokrętło lub przy pomocy pedału. Maksymalna prędkość obrotowa to 35 tysięcy obrotów a minutę. Ważną zaletą jest również brak bicia podczas pracy, dzięki czemu uzyskasz wysoką precyzję wykonywanego zabiegu. Głowica posiada mechanizm TWIST & LOCK co ułatwia wymianę frezów. W zestawie z urządzeniem znajdują się 3 frezy, kapturek z nośnikiem, frez Sunone oraz ceramiczny stożek średni. Dzięki temu ostatniemu łatwo i szybko usuniesz żele, akryle i lakiery hybrydowe bez ryzyka uszkodzenia paznokcia. Koszt zakupu urządzenia to około 380 złotych.

Semilac 24W

Jest to urządzenie idealne do użytku domowego. Jest ono nieduże z rączką ułatwiająca trzymanie. Frezarka jest dedykowana początkującym stylistkom. Zapewnia wysoki komfort pracy. Jest to niewielkie gabarytowo urządzenie posiadające miejsca do odłożenia frezów oraz rączki z głowicą. Dzięki temu zachowasz porządek podczas zabiegu. Semilac 24 W posiada regulację prędkości obrotowej aż do 30 tysięcy obrotów na minutę. Jest to możliwe tak jak i u poprzedniczek na dwa sposoby. Przy pomocy pedału lub pokrętła. Zaletą jest również cicha oraz wydajna praca bez drgań. Moc urządzenia to tylko 24W, dzięki czemu jest bezpieczna dla początkujących osób. Do frezarki dołączono sześć frezów, dzięki którym wyrównasz i nadasz odpowiedni kształt powierzchni paznokci. Dzięki urządzeniu szybko i łatwo pozbędziesz się martwego naskórka, paznokci hybrydowych, żelowych oraz tipsów. Wymiana frezów oraz zmiana prędkości obrotowej jest prosta. Cena urządzenia to jedyne 280 złotych.

Zobacz również:

JSDA Nail Drill JD 700 Violet 35W

Jest to urządzenie, na które warto zwrócić uwagę tworząc ranking najlepszych frezarek. Sprawdzi się ona w profesjonalnych salonach kosmetycznych jak i w zaciszu domowym. Jest ona przeznaczona głównie do wykonywania manicure i pedicure. Dzięki niej usuniesz skórki, opiłujesz lakier hybrydowy, żel i akryl. Niebywałą zaletą urządzenia jest ergonomiczna i wygodna rączka TWIST-LOCK, dzięki której wymienisz frez jednym ruchem. Wystarczy przekręcić go w lewą stronę. W zestawie znajdują się 3 frezy z nasypem diamentowym, nakładkę ścierną oraz nośnik mandrel. Dzięki temu urządzeniu zaoszczędzisz swój czas. Posiada ona regulację prędkości aż do 30 tysięcy obrotów na minutę. Oraz możliwość zmiany kierunku obrotów. Prędkością steruje się przy pomocy pedału. Zaletą frezarki jest możliwość podpięcia się do zasilania sieciowego podczas pracy. Moc urządzenia to 35W. Głowna zaletą jest cena. To koło 160 złotych. A więc mamy tu do czynienia z dobrą relacją ceny do jakości.

Kerpro sklep podologiczny
Stefana Żeromskiego 77/lok. U1
01-882 Warszawa
223546332
www.kerpro.pl
Spondylus podolog Szczecin
Aleja Papieża Jana Pawła II 36
70-453 Szczecin
665035035
spondylus-podologia.pl
Satin podolog Warszawa
Podleśna 7
01-673 Warszawa
228334787
www.satin.pl