Awangarda, zabawa formą, innowacyjność, a do tego wciąż nowe, jakże ciekawe i warte uwagi pomysły. Tak bez wątpienia określić możemy markę Love Moschino, która na rynku cieszy się bardzo dużą popularnością i powodzeniem, jeśli w grę wchodzi moda ekskluzywna. Ubrania tej marki cenione są w Mediolanie, gdzie marka powstała, ale również i wybiera je cały niemal świat, bo to co oferuje producent jest w stanie spełnić wymagania i potrzeby nawet najbardziej wymagających odbiorców. Jesteśmy przekonani o tym, że każdy z Państwa, kto zdecyduje się postawić na dowolny produkt z naszej kolekcji od Love Moschino, z pewnością będzie z niego w 100% zadowolony. Skąd wzięła się marka? Co może nam ona zaoferować?

Kilka słów o Love Moschino

Marka ta pojawiła się na rynku w 1983 roku. Jej założycielem jest Franco Moschino, który na rynku modowym był wówczas już bardzo dobrze znany, bowiem pracował on w domu mody Versace. Zdobywając doświadczenie, mając wiedzę, a do tego wciąż nowe wizje i pomysły, zdecydował się w Mediolanie stworzyć własną markę opatrzoną swoim nazwiskiem. I tak też się stało. Co dziwne, jego projekty znacząco różniły się od tego, co oferował rynek modowy. Ubrania premium były pełne kolorów, ekstrawertycznych elementów, szokujących wykończeń. Przyjęły się one jednak z bardzo dużą popularnością i ludzie oszaleli na punkcie Love Moschino. Kiedy założyciele tej marki zmarł, jego zastępcą został współpracownik Roseell Jardini, który na część Franco nadal kierował się tym samym stylem i tym samym sposobem szokowania swoich klientów. Wybierając odzież premium od Love Moschino, jesteśmy przekonani, iż każdy jest w stanie otrzymać wszystko to, o czym tylko marzy. Wyróżniające dla tej marki jest to, że jest ona zupełnie inna, niż wszystkie dostępne na rynku. Twórca był człowiekiem, który uwielbiał szokować, a to sprawiało, że z premedytacją wyśmiewał znane marki, parodiował różnorodne projekty, szokował na każdym możliwym kroku.

Co może zaoferować nam Love Moschino?

Jeśli chodzi o tego producenta, ma on do zaoferowania swoim klientom trzy linie produktów. Każda z nich skierowana jest do określonej grupy odbiorców, każda jest nietypowa, niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju. Każda inna, ale jednocześnie każda łącząca się ze sobą w jedną całość. Love Moschino składa się więc z linii damskiej i męskiej będącej linią główną określają słowem Moschino, w której zakupić można najwyższej jakości odzież dla każdego. Drugą linią jest ta Love Moschino, która wcześniej ukryta była pod słowami Moschino Jeans. I trzecią linią jest ta, skierowana typowo tylko dla kobiet, założona w 1988 roku – Moschino Cheap and Chic. Jeśli chodzi o tę markę, oprócz odzieży, producent ma nam również do zaoferowania wiele innych, jakże ciekawych rozwiązań, w tym między innymi perfumy, kosmetyki, biżuterię, zegarki, czy bardzo popularne na całym świecie kaski. Jak więc widać, asortyment produktów jest naprawdę różnorodny, dlatego też jesteśmy przekonani o tym, że każdy z klientów jest w stanie znaleźć dla siebie coś idealnego, jedynego w swoim rodzaju, takiego, co właśnie w jego garderobie okaże się być prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Jeśli chodzi o świat mody, Love Moschino wybiera bardzo wiele znanych i cenionych na rynku gwiazd. Ubrania te możemy zobaczyć między innymi u Kylie Minogue, u Madonny, Lady Gagi, czy u Michelle Obama, która jedną z kreacji założyła między innymi na spotkanie z Papieżem. Jak więc widać Love Moschino związana jest mocno z wieloma, znanymi i cenionymi na rynku osobowościami. Dzięki tym ubraniom i dodatkom, można stworzyć naprawdę jedyne w swoim rodzaju, niebanalne i godne uwagi stylizacje, w których zakochać można się na zabój.

Zobacz:

 

Gdzie sprawdzi się moda Love Moschino?

Każda marka produkuje zazwyczaj określony asortyment produktów, tym samym starając się dotrzeć do jak największej, ale jednocześnie danej grupy odbiorców. Jedni produkują garnitury, inni eleganckie sukienki, jeszcze inni odzież na co dzień. Jeśli w grę wchodzi Love Moschino, w tym przypadku mamy przede wszystkim modę premium, która jest rozwiązaniem skierowanym do osób, które pragną się wyróżniać, które szukają czegoś więcej, niż mogą nam zaoferować zwykłe marki. Wszystkie ubrania dla kobiet , ale również i te skierowane dla panów, są wyjątkowe na swój własny sposób. Tutaj nie otrzymamy zwykłych, prostych rozwiązań, ale pełne szaleństwa i oryginalności kreacje. Gdzie mogą one znaleźć swoje zastosowanie? Tak naprawdę wszędzie, bowiem wszystko zależy od tego, na jaką linię postawimy. Możemy wybrać typowo kobiecą, gdzie podkreślone zostanie ciało kobiety, jej kształty, atrakcyjność, piękno. Takie kreacje sprawdzą się na eventy, duże imprezy, większe wyjścia. Możemy jednak i postawić na klasyczną opcję i w tej głównej linii produktów otrzymamy ubrania eleganckie , piękne, ekskluzywne, a do tego bardzo wygodne, dlatego też okażą się być one doskonale do pracy, na spotkanie z klientem, na wyjście ze znajomymi, po prostu na co dzień.